Архів автора: liceylnu

Учнівська конференція присвячена Дню української мови та писемності

З метою утвердження державного статусу української мови, її піднесення, виховання поваги до культури і традицій українського народу була проведена учнівська конференція присвячена Дню української мови та писемності.

 • conference 13.11.2015

День української мови та писемності

У ВП “Професійний ліцей ЛНУ імені Тараса Шевченка” з метою пропонування грамотності, підтримки та розвитку державної мови, виховання високої мовної культури в День української мови та писемності , учні та викладачі ліцею писали Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.

 • День української мови

Відрився стенд-меморіал пам’яті.

У ВП “Професійний ліцей ЛНУ імені Тараса Шевченка” був відкритий стенд-меморіал загиблим в АТО героям Старобільщини.

Вічна пам’ять:

 • Куліш Іван Володимирович, який загинув в липні 2014 р. в бою під с.м.т. Георгієвка, Лутугинського р-ну;
 • Федоров Сергій Сергійович, що загинув в серпні 2014 р. від смертельних поранень, отриманих в бою під с.Хрящувате;
 • Полєно Юрій Вікторович, який загинув у жовтні 2014 р. в бою за незалежність України під м. Слав’яносербськ;
 • news_oktober_28_15_6Вербецький Роман Васильович, що загинув 31 січня 2015 р. в бою за м. Вугл
  егірськ біля м. Дебальцеве;
 • Зінченко Богдан Олександрович, який віддав своє життя, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України в червні 2015 р.
 • Ліверин Олександр Миколайович, він загинув 21 червня 2015 р. в м. Золоте.

 

День захисника України

В День захисника України у сквері біля будівлі ліцею відбулася посвята в козаки. В цей день також  відзначається день Покрови Пресвятої Богородиці. Головною метою свята є вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових тардицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві.

 • День захисника

IMG_3650

Відповідно до наказу Міністерства освіти іlib науки України від 12.08.2014 р. №931 “Про проведення щорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек” щорічно з 01 по 31 жовтня у ВП” Професійний ліцей ЛНУ імені Тараса Шевченка” проводився місячник під гаслом “Виховуємо громадянина-патріота України”, метою
проведення є привернення уваги до проблеми патріотичного виховання у нашій державі, розкриття виховної функції бібліотеки. У нашому навчальному закладі були проведені такі заходи:

 • Місячник патріотичної книги(Сергій Жадан).
 • Інтерактивна виставка.
 • Урок-презентація “Велич символів української державності”.

25-річниця Революції на граниті

У жовтні відзначається 25-річниця Революції на граниті. Відповідно до закону України “Про правовий статус та вшанування пам’яті за незалежність України у ХХ столітті” від 09.04.2015., указом Президента України “Про заходи щодо поліпшення національно-патріотичного виховання молоді” від 12.06.2015р. №334 та листа Міністерства освіти та науки України “Щодо заходів з відзначення 25-річниці Революції на раниті” №1/9-448 від 22.09.2015 р. у ВП “Професійний ліцей ЛНУ імені Тараса Шевченка” були проведені заходи щодо зазначеної дати: відеоурок з подальшим обговоренням “Революція на граниті: перший майдан”, диспут “Революція на граниті: чи засвоїли урок?”, урок-презентація “Студентська революція на граниті: Орест Стасюк”.